VALLAVANEM

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo

Raul Kudre

Vallavanem

+372 796 4775
+372 525 6695

raul@verska.ee

 

 

Vallakantselei

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo

Martin Sulp

Vallasekretär

+372 796 4733
+372 513 3960

martin@verska.ee

 
Kaire Lepaste Vallasekretäri abi +372 796 4733 kaire@verska.ee  

 

Sotsiaalosakond

Nimi Amet Telefon E-Post Lisainfo
Merike Tein Sotsiaalnõunik +372 796 4769
+372 5134 809
merike@verska.ee  
Riin Tammiste Lastekaitsespetsialist-sotsiaalpedagoog +372 5332 1871 riin@verska.ee  
Ulve Kala Avahooldustöötaja +372 5356 3207 ulve@verska.ee  

 

Majandus- ja planeerimisosakond

Nimi Amet Telefon E-Post Lisainfo
Lauri Saar Majandusnõunik +372 796 4746
+372 520 4526
lauri@verska.ee  
Erika Joonas Maanõunik +372 796 4647
+372 5745 0133
erika@verska.ee  

 

Arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Lisainfo
Ulvi Oper Arendusnõunik +372 796 4608
+372 5786 9861
ulvi@verska.ee lapsehoolduspuhkusel

 

FINANTSOSAKOND

Nimi

Amet

Telefon

E-post

Lisainfo

Leie Hääl

Finanatsnõunik

+372 796 4772

leie@verska.ee

 

Zinaida Pedastik

Raamatupidaja

+372 796 4772

siina@verska.ee