Volikogu liikmed

26.10.15
Nimi Positsioon Erakond või valimisliit Telefon E-post
Vello Saar volikogu esimees

Eesti Reformierakond

518 3693 vello.saar@spavarska.ee
Ülo Kõivo volikogu aseesimees

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

512 9826 ulo.koivo@elektrilevi.ee
Aivo Toonekurg volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5692 7162 aivo.toonekurg@mail.ee
Margus Kraav volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 505 1063 margus.eramets@gmail.com
Margus Kapten volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 524 7217 margus.kapten@gmail.com
Oleg Kostõgov volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5374 9690 olegkostogov@gmail.com
Silvi Ojaperv volikogu liige

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

511 3153 silvi@varskavesi.ee
Raivo Kunst volikogu liige Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 506 1680 raivo.kunst@rescue.ee
Toomas Valk volikogu liige

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

5300 8799 valgutoomas@gmail.com
Rein Zaitsev volikogu liige

Eesti Reformierakond

5345 3331

rein@verska.ee

Paul Hunt volikogu liige

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

  paulhunt@ut.ee