8.09.16

      Värska aleviku südames asuv Värska Kultuurikeskus sai värskelt renoveeritud 2008.a. oktoobris. Keskuse ilme muudeti kaunimaks nii seest, kui väljast. Täna on Kultuurikeskuse kahte saali võimalik kasutada kontsertide, diskode, tantsuklubide, teatrite, seminaride, kinoõhtute ja muude sündmuste korraldamiseks.

            Suures rõduga saalis on kohti korraga 200 külastajale. Väiksemate sündmuste ja koosolekute jaoks sobib hubase baarinurgaga pisem saal. Ruumid on varustatud vajaliku valgus- ja helitehnika, kinolina ja projektoriga.

            Kultuurikeskuse ruumides on endale kooskäimise koha leidnud mitmed leelokoorid ja tantsurühmad. Korra nädalas toimub Seltskondlike paaristantsude kursus ja venitusvõimlemine, sagedasti korraldatakse kontserte, tantsuklubisid, kinoõhtuid ja muid sündmusi.

            Ühiselt tähistatakse Värska valla suuremaid traditsioonilisi sündmusi, nagu vastlapäev, lihavõttepühad, seto pitsi päevad, suviste käsitöö- ja maalaat, vana jaanipäev, leelopäev, Seto Folk, Muinastulede öö, P.Haavaoksa nimeline konkurss, Seto kultuuri nädal, emade- ja isadepäevad, Seto Kuningriigi päevad (iga nelja aasta tagant), laste laulupäev, Anne Vabarna nimeline omakultuuriõhtu ja preemiate kätteandmine ning jõululaat ja -peod.


Kultuurikalender

Huvitegevus

Galerii 

Ruumid ja hinnakiri


Kontakt

Pikk 12, 64001 Värska
kultuurikeskus@verska.ee
GSM: 529 1619

FB: https://www.facebook.com/VarskaKultuurimaja 

Juhataja Marija Jurtin

Kunstiline juht Marili Slavski 

kunstiline@verska.ee ; 519 19619