5.03.19

      Värska aleviku südames asuv Värska Kultuurikeskus sai värskelt renoveeritud 2008.a. oktoobris. Keskuse ilme muudeti kaunimaks nii seest, kui väljast. Täna on Kultuurikeskuse kahte saali võimalik kasutada kontsertide, diskode, tantsuklubide, teatrite, seminaride, kinoõhtute ja muude sündmuste korraldamiseks.

            Suures rõduga saalis on kohti korraga 200 külastajale. Väiksemate sündmuste ja koosolekute jaoks sobib hubase baarinurgaga pisem saal. Ruumid on varustatud vajaliku valgus- ja helitehnika, kinolina ja projektoriga.

            Kultuurikeskuse ruumides tegutsevad mitmed leelokoorid ja tantsurühmad. Korra nädalas toimub Seltskondlike paaristantsude kursus, sagedasti korraldatakse kontserte, tantsuklubisid, kinoõhtuid ja muid sündmusi.

            Ühiselt tähistatakse Värska piirkonna suuremaid traditsioonilisi sündmusi, nagu vastlapäev, maaselits, lihavõttepühad, emadepäev, jüripäev, seto pitsi päevad, laste laulupäev, suviste käsitöö- ja maalaat, vana jaanipäev, Leelopäev, Seto Folk, Seto Kuningriigipäev, Muinastulede öö, Seto kultuuri nädal, Anne Vabarna nimeline omakultuuriõhtu ja preemiate kätteandmine ning jõululaat ja -peod.


Kultuurikalender

Huvitegevus

Galerii 

Ruumid ja hinnakiri


Kontakt

Pikk 12, 64001 Värska, 64001, Setomaa vald, Võru maakond
kultuurikeskus@setomaa.ee
Telefon: 529 1619

FB: https://www.facebook.com/VarskaKultuurimaja 

Juhataja Jane Vabarna

Kunstiline juhti ülesannetes Marili Slavski

kultuurikeskus@setomaa.ee, jane.vabarna@gmail.com; 5291619, 5284390