Uudised ja teated

« Tagasi

39. Peipsi talimängud võitis Värska vald

25. veebruaril toimusid Värskas Peipsi järve äärsete valdade sportlikud talimängud. Veenva ülekaaluga saavutas koduväljakul üldvõidu Värska vald.
Kokku osales Peipsi mängudel viis valda – Värska, Räpina, Mikitamäe, Alatskivi vald ja Mustvee linn. Kuus alavõitu võtnud ja kõikidel aladel esikolmikusse kuulunud Värska valla kõrval saavutas teise koha Alatskivi vald ning kolmandaks tuli Räpina vald.
Sündmuse avas rongkäik ja Värska Muusikakooli laste esinemine, Värska vallavanem Raul Kudre pidas tervituskõne, heisati lipud ning mängud võisidki alata.
Kargel talvepäeval tuli võistelda 9 alal – talijooksus, teatejooksus, võrkpallis, lauatennises, kalapüügis, kabes-males, kalapüügis Õrsava järvel, mälumängus ja juhtkonna võistlusel. Lauatennises oli parim Mustvee linna võistkond. Kalapüügis ja mälumängus viis karikad koju Alatskivi vald. Talijooksus, teatejooksus, reesõidus, males-kabes, juhtkonnavõistluses ning võrkpallis tuli võitjaks Värska vald.
Professionaalne kohtunikebrigaad tegi oma tööd hästi ning võistlus sujus ladusalt. See võimaldas ka korraldajatel sportimisele keskenduda, üldvõit koju tuua ja päeva lõpus talimängude rändauhind uhkusega aastaks enda kätte jätta. Medalid kaelas ja karikad käes, kuulutati päev lõppenuks. Väsinud, kuid rahulolevad võistlejad said koju minna, et hakata treenima Peipsi suvemängudeks, mis toimuvad juba poole aasta pärast. Järgmised talvised Peipsi mängud toimuvad Alatskivi vallas. Värska vald tänab kõik osalejaid ja ürituse toimumisele kaasaaitajaid!

Tulemused: http://www.verska.ee/et/sport

Teate koostas: Ulvi Oper, Värska valla arendusnõunik

39. Peipsi Talimängud videopildis, autor Einar Raudkepp